O nas

Obiekt hotelowy „WEEKEND” wzniesiono dla celów turystyki indywidualnej, rodzinnej lub w nielicznych grupach, w którym niewielka liczba pokoi umożliwia wygodny i spokojny wypoczynek. Działalność gospodarczą o nazwie „Pokoje Gościnne WEEKEND” prowadzimy nieprzerwanie od 1986 r. systematycznie modernizując pokoje i łazienki, starając się utrzymać wyższy niż średni komfort w grupie obiektów hotelowych „pokoje gościnne” i „kwatery” i nadążać za potrzebami wczasowiczów, tworząc obiekt o odpowiednim standardzie dla wygodnego wypoczynku.

Będąca w dyspozycji wczasowiczów, w pełni wyposażona kuchenka samoobsługowa z jadalnią, pozwala we własnym zakresie sporządzić posiłki, co znacząco wpływa na koszty pobytu, ich jakość, pewność świeżości i czystości oraz oszczędność czasu traconego
w oczekiwaniu w kolejce w zatłoczonych gwarnych barach i restauracjach.

elewacja-pd
oczko-nocą
zimą

Sprawę wyżywienia ułatwia centralna lokalizacja obiektu, gdzie w promieniu 20-200 m są dostępne: bary, gospody, karczmy, restauracje, Pizzeria, sklepy spożywcze, stragany oraz markety LEWIATAN, BIEDRONKA i NETTO a nieco dalej targowisko.

Pragnącym wypoczynku od codziennego sporządzania potraw w domu, jest możliwość wykupienia śniadań, obiado-kolacji lub całodziennego wyżywienia w sąsiadującym z nami ośrodku DW „Bełchatów” odległym o 20 m.

Centralna lokalizacja naszego obiektu stwarza także dogodną bazę wypadową do wielu atrakcji miejskich optymalizując odległości do nich i czas wycieczek.

Dla bezpieczeństwa sprzętu wczasowiczów, posiadamy pomieszczenie, które zimą służy do przechowywania nart a latem rowerów górskich.